Co jest najważniejsze w związku?

28maj - by dfgdf754hfhf - 0 - In

Co odgrywa największą rolę w związku dwojga ludzi?

sex-telefonJedni uważają, że najistotniejszym elementem damsko-męskiej relacji łączącej dwoje ludzi jest wzajemne okazywanie sobie wsparcia i świadomość, iż jedna strona romansu bezwarunkowo może polegać na drugiej. Dla innych zdecydowanie większe znaczenie ma prawdomówność i świadomość, że w związku nie istnieją żadne tajemnice, a zakochani mówią sobie wszystko. Są też tacy, którzy na pierwszym miejscu stawiają zaufanie i pewność, że żadna ze stron nigdy nie postąpi wbrew drugiej. Pewna część naszego społeczeństwa na piedestał wynosi fizyczną bliskość i namiętność – niestety dla wielu liczą się wyłącznie sex-randki, a pozostali – inne wartości. A według Ciebie, co odgrywa największą rolę w związku dwojga ludzi?

tani-seks-telefonWedług wyników badań przeprowadzonych przez portal Your Life Your Voice dla większości internautów najistotniejsza jest szczerość. Wskazywali oni na nią jako na priorytet aż o 1/8 częściej aniżeli na szacunek, który wymieniło 40% biorących udział w teście. Zaledwie 4% badanych uważa, że w szczęśliwym pożyciu powinna mieć miejsce zbieżność hobby. Niewiele mniej, bo 3,8% ankietowanych zwraca uwagę na poczucie humoru partnera, a zaledwie półtora procent – interesuje się jego wyglądem.

Co na to psycholodzy?

sexy-girlPsychologowie są zgodni, że najważniejsza dla budowania szczęśliwej relacji damsko-męskiej jest panująca w niej komunikacja. To, w jaki sposób porozumiewają się partnerzy i jak często to robią. Istotną funkcję pełni umiejętność przekazywania sobie informacji bez uszczypliwości i miłe zwracanie się do siebie.
By dbać o wartości związku należy: jak najczęściej wyznawać partnerowi miłość, nie tylko słownie, ale i przy pomocy gestów oraz doceniając go; rozmawiać z drugą połówką o swoich emocjach, wprowadzać ją do własnej świadomości; pomagać, gdy kochana osoba nas potrzebuje; zaskakiwać ją; starać się szukać wspólnych chwil i przede wszystkim ciągle zdobywać partnera przez www.agro-estetyka.pl/seks-oferty, niczym za młodych lat.

Co jest najważniejsze dla związku? Wszystko zależy od pary – to sprawa indywidualna.